Новина із категорії: Відеоновини, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаський краєзнавець розповів про історію міста в ефірі всеукраїнського каналу

Дата: 27-11-2017, 15:16.

Останні новини:

Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду розбудови обласного центру.

Перше, про що запитали Бориса Юхна – історія будівлі черкаського РАЦСУ. «Це особняк Афанасія Щербини, відомий з кінця 19 століття. Є різні трактування його введення в експлуатацію, але, очевидно, це відбулося на початку 20 століття. Тут засідала Земська Дума. Тут були різні державні установи: при німцях – комендатура, при «совєтах» – міськком партії, Палац піонерів, а з 1969 року сюди переїхав РАЦС» – розповів краєзнавець.

Окрім того, журналіст Матвій Ганапольський попросив Бориса Юхна розповісти про книгу «Ретро Град», автором якої він є. За словами краєзнавця, у видання увійшли його історичні розвідки про Черкаси за період із 1954 по 1979 роки. «Це 25 років, за які з невеликого райцентру створили нові Черкаси» – говорить Борис Юхно.

Теги: черкаси, черкаська область, Ретроград, Борис Юхно, краєзнавство, телепрограма, журналіст


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS