СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Новини » Суспільство

Роздрукувати        Друкована версія

Підсумки «Доби»

Дата: 30-11-2017, 20:31.

Підсумки «Доби» Події. Фотопроект про людей з особливими потребами та двоє загиблих рід час пожежі на Золотоніщині.

У Черкасах до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр презентує свій проект «Краса без кордонів». Учасники фотопроекту (8 осіб з обмеженими можливостями) створювали певні театральний образи за допомогою спеціальних костюмів, оскільки кожен із них дотичні до театрального мистецтва у центрі «Перспектива». Реалізували проект за допомогою АРТ-студії Ольги Шевченко та черкаського фотографа Олександра Рибалки.

29 листопада о 06:06, у селі Богдани на Золотоніщині у власному домі загинули чоловік і жінка. Рятувальники золотоніської пожежно-рятувальної частини, впродовж 15 хвилин приборкали вогонь, але людей це вже не врятувало. Під час проведення розвідки в одній із кімнат будинку бійці ДСНС виявили тіла двох осіб, якими виявилися 56-річна жінка та 64-річний чоловік.


Актуально. Із 1 грудня КП «Черкасиводоканал» знижує тарифи.


Число. 200 «антивандальних» люків

Понад 200 «антивандальних» люків встановив «Черкасиводоканал» З початку поточного року вже викрадено понад півсотні каналізаційних люків. Зважаючи на таку ситуацію, підприємство здійснює заміну старих люків на спеціальні «антивандальні». Вони мають спеціальне кріплення та витримують навантаження до сорока тон.

Теги: черкаси, черкаська область, черкасиводоканал, рятувальники, Золотоніський район, інваліди, фотопроект


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS