ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Звенигородській ЦРЛ встановили 10 сучасних апаратів «Фрезеніус 5008»

Дата: 30-11-2017, 21:35.

У Звенигородській ЦРЛ встановили 10 сучасних апаратів «Фрезеніус 5008» Якісні медичні послуги стали доступнішими для хворих на ниркову недостатність Звенигородщини. У центральній районній лікарні осучаснили філію відділення нефрології та діалізу Черкаської обласної лікарні. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі ЧОДА.

Тут встановили 10 сучасних апаратів «Фрезеніус 5008», систему очищення води та подбали про всі стандарти якості. Натепер у відділенні амбулаторно лікують 29 пацієнтів. Вони не лише зі Звенигородського району, а й із сусідніх. Загалом відділення працює у дві зміни та розраховане на 40 пацієнтів. Нинішнє осучаснення стало можливими завдяки державно-приватному партнерству. ДП «Діасервіс Плюс» інвестувало сюди близько 9 млн грн.

На сьогодні майже 200 пацієнтів отримують лікування методом гемодіалізу на базі відділення нефрології та діалізу Черкаської обласної лікарні та його філій. Окрім Звенигородки, такі вже працюють в Умані та Золотоноші.

Теги: черкаси, черкаська область, Звенигородка, ЦРЛ, апарати, «Фрезеніус 5008», лікування, гемодіаліз


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o