ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Міський голова оглянув техніку КП «ЧЕЛУАШ» для зимового прибирання доріг

Дата: 4-12-2017, 21:08.

Міський голова оглянув техніку КП «ЧЕЛУАШ» для зимового прибирання доріг Стан готовності комунальної техніки та всього необхідного до роботи в зимовий період сьогодні перевірив міський голова Анатолій Бондаренко, завітавши на КП «ЧЕЛУАШ». «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі Черкаської міської ради.

Побаченим, лишився задоволений, проте наголосив, що реально оцінити ефективність роботи техніки та комунальників можна буде вже під час перших серйозних снігопадів.

За словами міського голови, це й стане показовим щодо того, як діятиме місто з наступного року в питанні зимового утримання доріг: виноситиме на тендер та шукатиме інших підрядників чи продовжить співпрацю з КП «ЧЕЛУАШ».

Анатолій Бондаренко зауважує, що послуги приватних підприємств із зимового прибирання, оренди техніки обходяться значно. Приміром, година лише оренди спецтехніки коштує щонайменше 300 гривень, тобто за 10-12 годин роботи місто має віддати близько трьох тисяч гривень. Тоді як на КП працівники місяць працюють на заробітну плату, яка складає 10 тисяч гривень.

– Будемо економити, прагнучи обійтись силами нашого комунального підприємства, – акцентував Анатолій Васильович. – Ми придбали техніку для КП «ЧЕЛУАШ», виділили з міського резерву пальне, до кінця року передбачили півтора мільйона гривень на прибирання снігопадів. Зі свого боку міська влада зробила все можливе для повноцінної роботи підприємства у зимовий період. Тепер справа – за КП «ЧЕЛУАШ».

Директор КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник розповів, що на сьогодні підприємство має три комбіновані дорожні машини, дев’ять тракторів, два з яких передбачені для розчистки тротуарів, один бульдозер. А також залучається спеціальна техніка з інших підприємств, зокрема, «камази» для обробки дорожнього полотна під час опадів.

Крім цього, запевнив, що вони забезпечені соляно-піщаною сумішшю в належній кількості для посипання вулиць. І здійснювати цю роботу, на переконання Олексія Мельника, потрібно заздалегідь, щойно починається снігопад. Це допоможе запобігти крижаним накатам на дорогах.

Теги: черкаси, черкаська область, міський голова, КП «ЧЕЛУАШ», техніка, прибирання


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS