ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Чи можна зекономленою субсидією розрахуватись за іншу послугу?

Дата: 4-12-2017, 21:39.

Чи можна зекономленою субсидією розрахуватись за іншу послугу? Заступник директора департаменту – начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Бінусова Катерина Марківна інформує про те, що якщо ви не користуєтеся гарячою водою, а субсидію вам нараховують, краще відмовитися від допомоги на оплату цієї комунальної послуги.

Зекономленою субсидією на гарячу воду неможливо розрахуватися за іншу спожиту послугу, наприклад газ чи електроенергію. Про це повідомляється на сторінці Урядового порталу.

"Сьогодні спростовуємо міф про те, що зекономленою субсидією на гарячу воду можна розрахуватися за газ. Якщо ви не користуєтеся гарячою водою, а субсидію вам нараховують, краще відмовитися від допомоги на оплату цієї комунальної послуги шляхом подання нової заяви на надання субсидії без зазначення цієї послуги", – йдеться у дописі.
Водночас на сторінці розміщений слайд, де вказано, що розрахуватися зекономленою субсидією на гарячу воду за газ неможливо тому, що "гарячу воду подає одна організація, газ – інша".

"Відповідно, це різні особові рахунки, різні організації з різними юридичними адресами, різні соціальні нормативи", – заявили у прес-службі Кабміну.

Теги: черкаси, черкаська область, субсидії, розрахунок, кошти, комунальні послуги


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS