СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Смілянщині підприємство забруднювало сусідні земельні ділянки

Дата: 5-12-2017, 16:20.

На Смілянщині підприємство забруднювало сусідні земельні ділянки Реагуючи на звернення громадськості Смілянського району, спеціалісти Державної екологічної інспекції 4 грудня здійснили виїзд у с. Будки Смілянського району для проведення позапланової перевірки. Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Під час перевірки встановлено, що поблизу приміщення ферм в с. Будки на майданчику № 2 на земельній ділянці площею 1,3 га розташоване гноєсховище. В зв'язку з великою кількістю опадів гноєсховище зсунулося і потік рідких нечистот потрапив на прилеглі території земельних ділянок, що призвело до забруднення.

За ці порушення до адміністративної відповідальності притягнуто керівника СТОВ «Лан» за статтею 52 КУпАП. Стаття передбачає покарання у виді штрафу до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Також спеціалісти відділу інструментально-лабраторного контролю Держекоінспекції у Черкаській області відібрали проби грунту для дослідження та провели заміри площі забрудненої території.

За результатами лабораторних досліджень грунту буде обрахована шкода, завдана навколишньому природному середовищу та пред'явлено для відшкодування збитків, завданих державі.

На даний час підприємство впроваджує всі можливі заходи, аби не допустити подібної ситуації в майбутньому.

Теги: черкаси, черкаська область, Смілянщина, підприємство, забруднення грунтів


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS