СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

До черкаської школи № 28 завітав проект #OlympicLab

Дата: 5-12-2017, 21:07.

До черкаської школи № 28 завітав проект #OlympicLab 30 листопада у спеціалізованій школі № 28 ім. Т.Г. Шевченка відбувся всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету #OlympicLab. До учнів 7 класу завітали майстер спорту України з легкої атлетики, викладач Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Денис Нечипоренко та майстер спорту України зі стрільби з лука, стипендіат Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Олександр Гнатенко. Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.

Спортсмени представили модуль «ментальне тренування», під час якого учні мали можливість детально ознайомитися з методами ментального тренування та спробувати деякі методи під час самого тренінгу. Також Денис Нечипоренко розповів учням про свої улюблені методи ментального тренування, які він використовує під час занять спортом.

«Дуже приємно долучатися до проекту #OlympicLab, адже завдяки йому є можливість поділитися власним досвідом та ознайомити молодь зі знаннями, які в подальшому сприятимуть розвитку не лише в спорті, а й житті», – зазначив Денис Нечипоренко.

Всіх учасників #OlympicLab представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області відзначили подарунками.

Теги: черкаси, черкаська область, олімпійський комітет, олімпійський урок, школа №28


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS