ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Для майже 200 людей з інвалідністю в Черкасах провели «Ярмарок вакансій»

Дата: 6-12-2017, 13:23.

Для майже 200 людей з інвалідністю в Черкасах провели «Ярмарок вакансій» У рамках заходів з нагоди Міжнародного дня інвалідів, Черкаський міський центр зайнятості провів «Ярмарок вакансій» для людей з особливими потребами, в тому числі демобілізованих учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб. Про це «Нова Доба» в Черкаському МЦЗ.
Майже 200 безробітних осіб із інвалідністю мали можливість ознайомитися з актуальними вакансіями по місту Черкаси, особисто поспілкуватися з роботодавцями, розширити коло уявлень щодо власної професійної самореалізації та знайти роботу згідно з рекомендаціями медико-соціальної експертної комісії. Учасники ярмарку дізналися також про можливість участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, відкриття власної справи та проходження професійного навчання за сприяння центру зайнятості.

«У роботі з людьми з особливими потребами фахівці центру зайнятості ставлять за мету, насамперед, підвищити рівень поінформованості і адаптації таких людей до зайнятості, а також змінити ставлення суспільства до них на відкритому ринку праці, тобто, дивитись на інвалідів не як на людей з обмеженнями на працю, а як на професіоналів в конкретній галузі», – наголошує директор міського центру зайнятості Оксана Щербак.

У заході взяли участь представники місцевих компаній-роботодавців та соціальні партнери – Черкаська міська організація Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організації інвалідів України», Обласний комунальний заклад «Черкаський обласний центр медико-соціальної експертизи», Черкаське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Департамент соціальної політики Черкаської міської ради та Громадська організація «Спілка батьків молоді з інвалідністю «Перспектива».
Водночас, з метою обговорення питань адаптації людей з особливими потребами в соціумі, фахівці центру зайнятості організували засідання «круглого столу» за участю роботодавців та соціальних партнерів.

Теги: черкаси, черкаська область, люди з інвалідністю, центр зайнятості, вакансії, ярмарок професій


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS