СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Якою буде новорічна ялинка в центрі Черкас цього року?

Дата: 7-12-2017, 08:58.

Якою буде новорічна ялинка в центрі Черкас цього року? На головній ялинці не буде нових прикрас, проте вперше встановлять декорації. Як будуть прикрашати головну ялинку міста Черкаси та чим вона відрізняється від минулорічної? Про це «Нова Доба» дізналася з сайту vikka.ua.

5 грудня на Соборній площі почали монтувати каркас святкового дерева. Якщо торік на нові новорічні прикраси виділили з міського бюджету близько 400 тисяч гривень, то цьогоріч купувати нові гірлянди не поспішають.

Директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін говорить, що закупати кожен рік нові прикраси для міського бюджету буде затратно, тому в оформленні лише змінять дизайн прикрашання.
«Висота ялинки буде, як і минулого року, – 22 метри. Встановлювати та удосконалювати новорічне дерево і прилеглу територію плануємо протягом наступних кількох днів», – розповіла сайту директор департаменту організаційного забезпечення Лілія Маліщук.

Також чиновниця ділиться, що до офіційного відкриття ялинки, яке відбудеться 19 грудня, вперше виготовляють нові декорації, які прикрашатимуть прилеглу територію біля новорічного дерева.

Теги: черкаси, черкаська область, ялинка, новорічна ялинка, прикраси, Новий рік


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS