СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Канівському військкомісаріаті стартує приписка юнаків до дільниці

Дата: 6-12-2017, 16:19.

У Канівському військкомісаріаті стартує приписка юнаків до дільниці З нового року в Канівському об’єднаному міському військовому комісаріаті стартує приписка юнаків до призовної дільниці. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет в ході чергового засідання у середу, 6 грудня ц.р. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Канівської міської ради.

Триватиме приписна кампанія з 1 січня по 30 березня 2018 року. Медичні комісії проходитимуть при Канівському ОМВК з 15 по 19 січня 2018 року.

Цього разу до призовної дільниці приписуватимуть юнаків, 2001-го року народження.

Проводитимуть приписку Канівський ОМВК спільно з відділом освіти, Канівською ЦРЛ, товариством сприяння оборони України, відділом з питань сім’ї, молоді та спорту, центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді.

Також члени виконавчого комітету розглянули питання порядку денного щодо внесення змін до міського бюджету на 2017 рік, приватизації державного житлового фонду, присвоєння нумерації по вулиці Канівська, надання допомоги малозабезпеченим громадянам в вигляді відходів деревини тощо.

По закінченню приписної кампанії юнаки отримають приписне посвідчення - документ, який необхідний при вступі до вищого навчального закладу, працевлаштуванні, зміні місця проживання тощо.

Теги: черкаси, черкаська область, Канів, юнаки, військкомат


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS