СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

У найближчі три доби утримається нестійка погода, − гідрометцентр

Дата: 6-12-2017, 17:03.

У найближчі три доби утримається нестійка погода, − гідрометцентр Зима в цьому грудні не скупиться на опади у нашому регіоні. Із початку місяця вже випала місячна норма, і найближчим часом опадів додасться.
Через Черкащину проходять атмосферні фронти, з якими пов’язана чергова порція мокрого снігу. Встановлення стійкого снігового покриву поки що не прогнозується.
Для порівняння, у минулому році, через ранню зиму, висота снігу на Черкащині на цей час була 12−17 см. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

У найближчі три доби нестійка погода утримається. Середньодобова температура повітря очікується 2º тепла, що на 3º вище кліматичної норми на цей час. Температура повітря вночі від 3° морозу до 2° тепла, вдень 1−6º тепла.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, гідрометцентр, опади, прогноз, температура


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS