КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Наркоторговка з Умані постане перед судом

Дата: 6-12-2017, 20:54.

Наркоторговка з Умані постане перед судом Уманською місцевою прокуратурою скеровано до Уманського міськрайонного суду обвинувальний акт щодо раніше судимої за злочини в сфері обігу наркотичних речовин 36-річної жительки міста Умань, яка впродовж 2017 року займалася збутом наркотичних та психотропних речовин на території міста Умань. Про це «Нова Доба» дізналася від Уманської місцевої прокуратури.

Крім того, як встановлено органом досудового розслідування, зловмисниця систематичного надавала своє приміщення, в якому проживає, для вживання наркотичних речовин стороннім особам.

Дії зловмисниці кваліфіковано за ч.2 ст. 307 КК України ( незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропної речовини, особливо наркотичного засобу, а також незаконний збут психотропної речовини, вчинене повторно та ч.1 ст. 317 КК України (надання приміщення для незаконного вживання наркотичних засобів).

Довідково: санкція найтяжчої із статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Теги: черкаси, черкаська область, Умань, наркотики, наркоторгівля, наркопритон


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS