ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Із початку року платники Черкас отримали понад 34 тисячі адміністративних послуг

Дата: 7-12-2017, 13:18.

Із початку року платники Черкас отримали понад 34 тисячі адміністративних послуг Про це повідомив в.о. начальника Державної податкової інспекції у м. Черкаси Олександр Анатолійович Коваленко. «Серед адміністративних послуг найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, яких станом на 01.12.2017 року надано 10 881. А також, 159 громадян відмовилися від реєстраційного номеру, про що до їх паспортів була внесена відмітка про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта», − зазначив Олександр Коваленко. Про це «Нова Доба» дізналася в ДПІ у м. Черкаси.

Фахівцями Центру обслуговування платників протягом січня-листопада п.р. видано, зокрема, 3 186 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 2 384 книг обліку доходів книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, зареєстровано 2 340 платників єдиного податку, видано 2 002 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, зареєстровано 477 реєстраторів розрахункових операцій, 3 926 книг обліку розрахункових операцій та 92 розрахункові книги. Видано 94 довідок про сплату податку на доходи фізичних осіб платникам-резидентам, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання та 172 довідок – про підтвердження статусу податкового резидента України.

Загалом із початку року платники отримали 33 767 адміністративних послуг. Також платникам надаються консультативні та інформаційні послуги щодо нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС, зокрема отримання послуг електронного цифрового підпису.

Теги: черкаси, черкаська область, платники, адміністративні послуги, ДПІ


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS