ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Способи заспокоїтися тут і зараз

Дата: 7-12-2017, 13:41.

Способи заспокоїтися тут і зараз Якщо відчуваєте, як наростає хвилювання, спробуйте застосувати ці прийоми.

Видихніть. Повільно вдихайте через ніс (на чотири рахунки) і після невеликої паузи видихайте, теж дуже повільно, але вже через рот. Мета – ненадовго влаштувати мозку легке кисневе голодування: так біохімічні реакції, спрямовані на боротьбу з тривогою, йдуть швидше.
Відволікайтеся. Слід переключити увагу з об'єкта, який став причиною тривоги, на щось безневинне. Почитайте анекдоти, зіграйте партію в настільну чи мобільну гру, підключіться до тих, хто бесідує біля вас.
Установіть контакт. Обнятися з коханою людиною або взяти за руку друга – правильний спосіб приборкати страхи. Та й почуття «я не один, про мене подбають» зробить свою справу. Якщо сильного плеча поблизу немає, потріть долоні одна об одну – теж буде деякий ефект.
Жуйте. Дитина припиняє плакати, дібравшись до материнських грудей або отримавши соску. У випадку з дорослим може спрацювати той же рефлекс – виручить м'ятний льодяник або жувальна гумка. Деякі хапаються за сигарету – теж із метою підзарядитися «оптимізмом», але такий спосіб, звісно, нездоровий.
Напружуйтеся. Послідовно напружуйте і розслаблюйте м'язи преса, сідниць, рук і ніг. Ця непомітна сторонньому оку зарядка дасть мозку зрозуміти, що ситуація під контролем (ви відчуєте, що контролюєте своє тіло), а заодно допоможе впоратися з тремтінням і стабілізувати тиск.

Теги: черкаси, черкаська область, способи, заспокоїтися, відволікання, спокій


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS