КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські освітяни ознайомилися з сучасними мультимедійними технологіями для навчання

Дата: 7-12-2017, 19:04.

Черкаські освітяни ознайомилися з сучасними мультимедійними технологіями для навчання На базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбулася презентація програмно-апаратних комплексів для навчання виробництва компанії Edu-Consulting, повідомляють в управлінні освіти і науки Черкаської ОДА.

Відвідали захід начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський, заступник начальника Оксана Сімушіна, ректор ОІПОПП Наталія Чепрурна, керівники органів управління освітою, керівники інтернатних закладів освіти та закладів професійно-технічної освіти.

Представники компанії запропонували ознайомитися з можливостями навчальних комплексів, які можна інтегрувати в освітній процес для вивчення предметів фізика, хімія, біологія. Так, було представлено комплекти для початкової ланки школи, а також навчальні комплекси для дітей з особливими освітніми потребами.

За словами віце-президента компанії Edu-Consulting Альони Володіної, створенню навчальних комплексів передували дослідження задля створити предметно-абстрактного середовища, яке було б цікавим, актуальним, слугувало мотиватором для пізнавальної діяльності, надавало можливість розвиватися дитині в ігровій інтерактивній формі.

Інтеграція навчальних комплексів передбачає також навчання та методичний супровід для вчителів, які будуть використовувати означені освітні технології. Принагідно присутні мали нагоду на собі випробувати можливість представлених мультимедійних рішень для навчання.

Теги: черкаси, черкаська область, освітяни, мультимедійні технології, навчання


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Поезія оминула цензуру ...
Лев Хмельковський, RSS
На Андрія, у музеї ...
Юлія Вовкодав, RSS
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS