КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Культура. Освіта, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Уманський краєзнавчий музей святкує сторіччя

Дата: 7-12-2017, 20:05.

Уманський краєзнавчий музей святкує сторіччя 5 грудня в міському музичному училищі ім. П. Демуцького відбулося святкування 100-річчя Уманського краєзнавчого музею. На свято завітало багато гостей. Під час урочистостей музей на адресу музею надійшло багато теплих слів, побажань, подарунків та нагород. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманської міської ради.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступник міського голови Жанна Лозінська, яка привітала працівників музею зі святом та вручила подарунки та грамоти від виконавчого комітету Уманської міської ради.

Директор музею Наталія Білоус розповіла про історію закладу, засновників та подальшу його долю.

«Етапи розвитку і становлення краєзнавчого музею тривалі та складні. Практично з дня заснування працівники музею приділяють значну увагу науковим дослідженням, патріотичному вихованню та збереженню народних традицій. Завдяки колективу закладу зберігається пам’ять поколінь, об’єднуючи її в один ланцюжок історичної правди. Не має майбутнього той народ, який не пам’ятає своєї історії», – сказала заступник міського голови Жанна Лозінська.

По завершенню гостей чекав святковий концерт.

Теги: черкаси, черкаська область, краєзнавчий музей, Умань, свято, концерт, ювілей


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS