СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Проект #OlympicLab завітав до школи № 8 у Черкасах

Дата: 7-12-2017, 22:38.

Проект #OlympicLab завітав до школи № 8 у Черкасах 5 грудня з нагоди святкування Міжнародного дня волонтера у загальноосвітній школі № 8 Черкас відбувся всеукраїнський проект #OlympicLab. Зокрема презентували модуль «Волонтерський рух». Про це «Нова Доба» дізналася від Відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.

Представник відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області Олександр Гнатенко та представники обласного Молодіжного ресурсного центру Володимир Панченко і Валентина Піньковська розповіли школярам про волонтерський рух.

Під час семінару учнів ознайомили із загальною діяльністю волонтерських організацій, волонтерськими напрямками, різними проектами. Цікаву інформацію про діяльність волонтерських організацій Черкащини та їх проекти учнями розповідав Володимир Панченко. Також він поділився своїм досвідом у роботі волонтером під час спортивного марафону, що відбувся на вулицях міста Черкаси. Учні ділилися своїми ідеями та досвідом щодо волонтерської діяльності, до якої вони долучалися.

Всіх учасників #OlympicLab відзначили подарунками від відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області та сувенірами обласного Молодіжного ресурсного центру.

Теги: черкаси, черкаська область, проект, олімпійський урок, школа №8


Черкаси наживо

77-річний пенсіонер-денсер Олександр Ковальчук відкрив клуб танцю. Його учнями стали понад півсотні охочих танцювати. У репертуарі: фокстрот,
Борис Юхно, черкаський журналіст і письменник, у прямому ефірі телеканалу «Прямий» розповів про історію Черкас та власну книгу, присвячену періоду
Зоряні війни за гендерною ознакою ...
Владислав Бедринець, RSS
Горішок для мами ...
Юлія Фомічова, RSS
Варто читати старі календарі ...
Лев Хмельковський, RSS
Добро – поряд ...
Анна Сакун, RSS
Філософи... філософствують! ...
Володимир Даник, RSS
Пам’яті Квітки Цісик ...
Лев Хмельковський, RSS