КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Крадіжки, грабіж, втручання в роботу банківської системи – черкасця засудили за низку злочинів

Дата: 13-12-2017, 16:03.

Крадіжки, грабіж, втручання в роботу банківської системи – черкасця засудили за низку злочинів За принципової позиції Черкаської місцевої прокуратури вироком Соснівського районного суду місцевого жителя визнано винним у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка), ч. 2 ст. 186 (грабіж), ч. 1, ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку), ч. 1, ч. 2 ст. 200 (незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, обладнанням для їх виготовлення) та ст. 395 (порушення правил адміністративного нагляду) Кримінального кодексу України. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Чоловік обвинувачується в низці крадіжок майна у 5 місцевих жителів (мобільні телефони, кошти та інше) на загальну суму понад 20 тис. грн.; відкритому викраденні мобільного телефону в малолітньої особи; несанкціонованих втручання у роботу автоматизованої банківської системи ПАТ КБ «ПриватБанк», здійснених за допомогою викрадених у черкасців мобільних телефонів, а також незаконних діях з документами на переказ та іншими засобами доступу до банківських рахунків потерпілих.

Заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що підсудний вже притягувався до кримінальної відповідальності, суд призначив йому покарання у вигляді 4 років 6 місяців позбавлення волі з позбавленням права займатися фінансово-господарською діяльністю на строк 3 роки та штрафом у розмірі 136 000 грн.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу, триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення.

Теги: черкаси, черкаська область, крадіжка, грабіж, банк, банкомат, суд


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS
Іронічні мініатюри ...
Володимир Даник, RSS