ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

Найбільше в області зросли ціни на яйця

Дата: 14-12-2017, 15:43.

Найбільше в області зросли ціни на яйця Головне управління статистики у Черкаській області повідомляє, що інфляція на споживчому ринку Черкаської області в листопаді 2017 р. порівняно з попереднім місяцем становила 1,2 %. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1 %. Найбільше (на 12,8 %) подорожчали яйця. На 6,5–1,4 % підвищилися ціни на кисломолочну продукцію, сало, сири, масло, сметану, хліб, рис, маргарин, молоко, свинину. Водночас на 7,1–1 % подешевшали гречані крупи, фрукти, м’ясо птиці, макаронні вироби.
Одяг і взуття подорожчали на 0,5 %.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,5 % відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на опалення на 8,2 % та гарячу воду – на 5,4 %.
У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1 %, що викликано насамперед подорожчанням стоматологічних послуг на 13,5 %. Підвищення цін на транспорт у цілому на 2,8 % в основному спричинено подорожчанням проїзду в автодорожньому пасажирському транспорті на 4,1 %, а також палива та мастил – на 3,5 %. У сфері зв’язку ціни зросли на 0,7 %, що пов’язано з подорожчанням послуг мобільного зв’язку на 2,2 %. Послуги ресторанів та готелів зросли в ціні на 1,9 %. Різні товари та послуги стали дорожчими на 1,3 %.


Теги: черкаси, черкаська область, ціни, яйця, продукти, здорожчання


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS
Іронічні мініатюри ...
Володимир Даник, RSS