ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Новини » Економіка

Роздрукувати        Друкована версія

У Черкасах ліквідували «конвертаційний центр» з обігом понад 120 мільйонів гривень

Дата: 15-12-2017, 09:53.

У Черкасах ліквідували «конвертаційний центр» з обігом понад 120 мільйонів гривень Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Черкаській області викрили групу осіб, які займалися конвертацією коштів і фіктивним підприємництвом.
Ця група надавала послуги з мінімізації податкових зобов'язань, переведення безготівкових коштів у готівку й безпідставного формування ПДВ десяткам підприємств реального сектору економіки Черкаської, Київської та Донецької областей. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

У Черкасах ліквідували «конвертаційний центр» з обігом понад 120 мільйонів гривень


У схемі були задіяні підконтрольні учасникам центру 14 транзитних і фіктивних фірм, на рахунки яких підприємства реального сектору економіки перераховували безготівкові грошові кошти нібито за придбані товари і послуги.
Орієнтовний обіг конвертаційного центру склав понад 120 млн грн. За конвертацію коштів у готівку зловмисники отримували від 10 до 12 відсотків винагороди від суми фінансових операцій.

У ході санкціонованих обшуків було виявлено та вилучено комп'ютерну техніку, чорнові записи, які вказують на злочинну діяльність, печатки фіктивних та транзитних підприємств, а також 18 тис. доларів США. Наразі слідчі дії тривають.

Теги: черкаси, черкаська область, «конвертаційний центр», ГУ ДФС, 120 мільйонів гривень, фінансові операції


Черкаси наживо

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт
У День захисту дітей, черкасцям продемонструють унікальний фотопроект. Для нього місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців
Котяча дружба ...
Владислав Бедринець, RSS
16+ Про це… ...
Борис Юхно, RSS
Про хрущовки ...
Борис Юхно, RSS
Зачинені двері ...
Анна Сакун, RSS