Студент УДПУ Руслан Первак завоював срібло Чемпіонату Європи

Студент ІІІ курсу факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Руслан Первак завоював срібну медаль Чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків, який проходив у місті Дрезден (Німеччина) з 7 по 10 грудня. Загалом, на цих змаганнях українська збірна здобула одну золоту, три срібні та чотири бронзові нагороди. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службу УДПУ.

Руслан змагався у вазі 65,8 кг і, провівши два бої достроковими перемогами над білоруським та італійським спортсменами, дійшов до фіналу, але в підсумку, на жаль, поступився росіянину і завоював срібну нагороду Чемпіонату Європи. Наш спортсмен також виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу зі змішаних єдиноборств.

Студент УДПУ Руслан Первак – досить молодий, але перспективний спортсмен: у свої 20 років став чемпіоном України серед молоді, фіналістом Чемпіонату і Кубка України-2017! І ось – нова звитяга!
Колектив університет вітає Руслана з гарним результатом та здобуттям високого звання Майстра спорту України міжнародного класу! Так тримати!