СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

На суботу в області прогнозують до +10º

Дата: 15-12-2017, 18:06.

На суботу в області прогнозують до +10º Із початку грудня, завдяки пануванню атлантичних циклонів, зима на Черкащині ніяк не встановиться. Спостерігалися лише нетривалі похолодання, але в більшості часу переважала аномально-тепла та сира погода, яка характерна для Західної Європи. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаському обласному центрі з гідрометеорології.

Завтра, у суботу, Черкащина ще залишиться в теплій частині західно-європейського циклону. Погода буде хмарною, вітряною та дуже теплою, як для цього часу: до +3−+5º вночі та +8−+10º вдень. Слабкі дощі у денні години можливі лише у Черкасах та окремих районах області на Лівобережжі. Проте вже у неділю погода погіршиться, холодний фронт із південного заходу принесе значні опади та похолодання. Протягом наступного тижня буде морозно та з періодичним випадінням невеликого снігу.

Сира, вітряна погода у вихідні, перепади атмосферного тиску та переходи температури через 0º негативно впливатимуть на самопочуття людей, знижувати увагу водіїв. Унаслідок значних опадів у вигляді дощу та мокрого снігу у неділю, а також ожеледних явищ, стан доріг та тротуарів значно погіршиться. З початку нового тижня очікується утворення невеликого снігового покриву.


Теги: черкаси, черкаська область, субота, вихідні, область, прогноз, погода, температура


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS
Іронічні мініатюри ...
Володимир Даник, RSS