ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Перш ніж купувати старе авто, перевірте його в експертів

Дата: 15-12-2017, 22:31.

Перш ніж купувати старе авто, перевірте його в експертів «Хочу придбати старий автомобіль. До кого звернутися, щоб оцінили реальний технічний стан машини і перевірили, чи вона не крадена?»
Володимир С. Золотоніський р-н.Постановою КМ України від 27.06.2012 №600 внесено зміни до Правил державної реєстрації транспортних засобів, одним із ключових моментів якої є відміна обов’язкового дослідження транспортних засобів під час їхньої перереєстрації фахівцями Експертної служби МВС. Таке нововведення позитивно вплинуло на процес проведення реєстраційних операцій у частині зменшення затраченого автовласником часу. Поряд із цим активізували свою діяльність кримінальні елементи, які, користуючись нагодою, намагаються збагатитися на продажу автомобілів сумнівного походження. Далеко не кожний пересічний покупець потриманого автомобіля може обійтися без сторонньої допомоги. Крім фахівця з визначення реального технічного стану автомобіля, йому ще знадобиться фахівець для встановлення достовірності ідентифікаційних маркувань автомобіля чи реєстраційних документів на нього. Саме таку послугу вам можуть надати експерти з криміналістичного дослідження транспортних засобів Черкаського НДЕКЦ МВС України, які знаходяться при кожному територіальному сервісному центрі області.

Теги: черкаси, черкаська область, авто, покупка, документи, фахівці


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS
Іронічні мініатюри ...
Володимир Даник, RSS