На обробку доріг Черкащини використано понад 2 100 тонн протиожеледної суміші

Дата: 19-12-2017, 18:03

На обробку доріг Черкащини використано понад 2 100 тонн протиожеледної суміші
Цієї ночі в області продовжили роботи із ліквідації ожеледиці та прибирання снігу на дорогах. В умовах погіршення погодних умов, на дорогах Черкащини працюють підрядні організації Служби автомобільних доріг у Черкаській області. Для ліквідації наслідків негоди цієї ночі 19 грудня працювало 137 одиниць спецтехніки, для посипання доріг та для попередження виникнення ожеледиці використали понад 2100 тонн протиожеледної суміші. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг.

Вранці 19 грудня роботи з ліквідації ожеледиці та очищення автодоріг продовжуються у всіх районах Черкащини. Наразі проїзд автотранспорту автомобільними дорогами загального користування забезпечено.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області наголошує, що під час роботи снігоприбиральної техніки, водії транспортних засобів мають забезпечити безперешкодний рух спецтехніки та не створювати заторів.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв бути уважними та обережними за кермом. Неухильно дотримуйтесь правил дорожнього руху, не перевищуйте допустиму швидкість і не виконуйте ризикованих маневрів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода