СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Як видалити соляні розводи на взутті?

Дата: 20-12-2017, 14:21.

Як видалити соляні розводи на взутті? ✓ Прийшовши з вулиці, відразу ж промийте шкіряне взуття теплою, але не гарячою водою. Потім обгорніть забруднені місця паперовими рушниками або туалетним папером і залишіть чоботи сушитися. Сіль, що проступає, буде усмоктуватися в папір. Висохлі чоботи змажте дитячим кремом.

✓ Усунути сольові розводи зі шкіряного взуття допоможе розчин 9-відсоткового оцту. З’єднайте оцет з водою в пропорції 3:1 і протріть забруднені місця цим засобом.

✓ Касторова олія – популярний народний спосіб боротьби із сольовими плямами. Очищене і висушене взуття за допомогою м’якої ганчірочки обробіть касторкою. Якщо білі плями не зникнуть, повторіть процедуру. Потім сухою щіткою «розчешіть» замшу.

✓ Для видалення плям із взуття світлого кольору потрібно почистити його щіткою, зволоженою в мильному розчині. Але потім важливо дати повністю просохнути.

✓ Місця з розводами почистіть зубною щіткою із зубною пастою.

✓ Від солі може врятувати сира картоплина. Її розрізають на 2 частини, і половинкою труть ділянку з сіллю. Взуття має висохнути, а потім її слід обробити простою щіткою з м’яким ворсом.

✓ Щоб очистити взуття із замші, скип’ятіть у каструлі воду і потримайте чоботи якийсь час над парою.

✓ Для очищення замші і нубука розведіть 1 ст. л. нашатирного спирту в 1 скл. теплої води. За допомогою губки, просоченої цим розчином, ретельно протріть забруднені місця. Коли поверхня просохне, обробіть взуття спеціальною гумовою щіткою для замші.

✓ Після того, як розводи зникнуть, обробіть взуття спеціальною фарбою-просоченням. Це допоможе вирівняти кольори і утворить захисну водовідштовхувальну плівку.

✓ Для догляду за гладкою шкірою вибирайте засоби на основі натурального бджолиного воску, а не на силіконах, тому що вони псують взуття не гірше самої солі. Для замші і нубука підійдуть продукти з догляду у вигляді спрею.

Теги: черкаси, черкаська область, плями, взуття, зима, зимове взуття, догляд за взуттям


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS