ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Який порядок відшкодування ЄСВ-роботодавцям, якщо він влаштовує на роботу громадян з центру зайнятості?

Дата: 22-12-2017, 15:22.

Який порядок відшкодування ЄСВ-роботодавцям, якщо він влаштовує на роботу громадян з центру зайнятості? Надання роботодавцям компенсації за рахунок коштів Фонду ЗДССУВБ передбачено статтею 26 та ч. 2 статті 27 Закону України "Про зайнятість населення». Про це повідомила під час прес-конференції, що відбувалася у прес-центрі "Нової Доби", заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Вікторівна Сорокіна.

Компенсація – це відшкодування роботодавцю фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску, сплаченого за працевлаштованого за направленням центру зайнятості на нове робоче місце зареєстрованого безробітного за місяць, за який такий внесок сплачений.
Право на компенсацію мають роботодавці, які:
працевлаштовують на нові робочі місця строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних з категорій громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню (відповідно до ст. 14 Закону України «Про зайнятості населення»);

є суб’єктами малого підприємництва та які працевлаштовують зареєстрованих безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості (до переліку пріоритетних видів відносяться 14 видів економічної діяльності).

Компенсація виплачується щомісяця протягом одного року з дня працевлаштування особи.

Теги: черкаси, черкаська область, ЄСВ, роботодавці, відшкодування, центр зайнятості


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o