СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Щоб ялинка стояла до Водохреща…

Дата: 24-12-2017, 10:16.

Щоб ялинка стояла до Водохреща… ✓ Обираючи живу ялинку для Нового року, звертайте увагу на колір хвої й товщину стовбура. Що темніші гілки й товстіше дерево, то довше воно стоятиме.
✓ Якщо ви купили ялинку зарані, не поспішайте встановлювати її в кімнаті. Спочатку на вулиці струсіть з неї старі голки й відріжте 2–3 сантиметри від стовбура. Дерево занесіть у прохолодне приміщення й поставте на 1–2 доби у відро з водою. Потім ялинку вже можна заносити в дім і прикрашати.
✓ Принесену з морозу ялинку не поспішайте відразу встановлювати. Нехай вона полежить 3–4 год. у приміщенні, де температура вища, ніж надворі, але нижча, ніж у кімнаті.
✓ Установлюючи ялинку, зріжте кілька сантиметрів стовбура від кореня й поставте дерево на 1–2 год. у ємність з холодною водою.
✓ Перед тим, як встановлювати ялинку, поставте її на кілька годин у ємність із водою, в якій попередньо розчиніть пігулку аспірину, дрібку солі і 1 ст. л. цукру.
✓ Якщо ставите ялинку на хрестовину, залийте зріз розплавленим воском чи парафіном зі свічки.
✓ Якщо ялинка стоїть на хрестовині, обгорніть нижню частину стовбура вологою ганчіркою й стежте, щоб вона не висихала.
✓ На хрестовині ялинка стоїть надійніше, але в ємності з мокрим піском – довше. Пісок треба щодня поливати розчином води з цукром, аспірином чи добривом для квітів.
✓ Якщо у вас напохваті немає добрив, не варто купувати їх лише для ялинки. Розчиніть у 3-літровій банці теплої води по 2 ст. л. цукру й солі, додайте одну пігулку аспірину й добре розмішайте. А якщо додасте ще пучку лимонної кислоти і 1 ст. л. потовченої крейди, то взагалі отримаєте ідеальне підживлення для своєї зеленої красуні.
✓ Не забувайте раз на 3–4 дні змочувати гілочки з пульверизатора.





Теги: черкаси, черкаська область, ялинка, Водохреще, зберігання, Новий рік


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS