Чи мають певні пільги особи віком 45+ при скороченні посади?

Дата: 25-12-2017, 21:06

Чи мають певні пільги особи віком 45+ при скороченні посади?
Мені 51 рік. Мій роботодавець повідомив, що він хоче оптимізувати свої витрати та повідомив мене про скорочення. Чи буду я мати якісь пільги при скорочені в зв’язку із моїм віком та чи можу піти на пенсію?

Відповідає заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марину Вікторівна Сорокіна:
У разі вашого скорочення ви маєте право звернутися до будь-якого центру зайнятості для підбору підходящої роботи, отримання інформації про вакантні місця, подані до державної служби зайнятості. Починаючи з 01 січня 2018 згідно ст. 14 Закону України "Про зайнятість населення" працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років, підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників.

Стосовно можливості виходу на пенсію Вам необхідно звернутися до Пенсійного фонду України.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода