ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

Чи мають певні пільги особи віком 45+ при скороченні посади?

Дата: 25-12-2017, 21:06.

Чи мають певні пільги особи віком 45+ при скороченні посади? Мені 51 рік. Мій роботодавець повідомив, що він хоче оптимізувати свої витрати та повідомив мене про скорочення. Чи буду я мати якісь пільги при скорочені в зв’язку із моїм віком та чи можу піти на пенсію?

Відповідає заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марину Вікторівна Сорокіна:
У разі вашого скорочення ви маєте право звернутися до будь-якого центру зайнятості для підбору підходящої роботи, отримання інформації про вакантні місця, подані до державної служби зайнятості. Починаючи з 01 січня 2018 згідно ст. 14 Закону України "Про зайнятість населення" працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років, підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників.

Стосовно можливості виходу на пенсію Вам необхідно звернутися до Пенсійного фонду України.

Теги: черкаси, черкаська область, працевлаштування, передпенсійний вік, скорочення, робота, центр зайнятості


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o