ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Обираємо правильний догляд для губ

Дата: 26-12-2017, 10:27.

Обираємо правильний догляд для губ Сохнуть і тріскаються губи? Узимку такі проблеми виникають усе частіше через мороз і сухе повітря у приміщеннях. Гігієнічна помада в цей період – обов'язковий атрибут догляду, який краще завжди мати з собою.

Якщо ви звикли постійно фарбувати губи, у холодну пору краще надавати перевагу помадам із цілющими інгредієнтами: рослинними оліями, пантенолом, бджолиним воском. У складі якісних гігієнічних помад, як правило, містяться натуральні воски: бджолиний, карнаубський, канделильский і інші. Ці речовини мають захисні властивості й допомагають утримувати вологу в шкірі губ.
Гігієнічні ж помади і бальзами для губ повинні містити рослинні олії: наприклад, касторове, абрикосове, масло виноградних кісточок, жожоба. Позитивно впливають на губи екстракти лікарських рослин: це може бути і ромашка, і троянда, і алое. Також зверніть увагу на вміст у помаді ретинолу (вітаміну А) і вітаміну Е – це речовини, які активізують процеси відновлення.
Кожен продукт має термін придатності, і гігієнічні помади з бальзамами не виняток. Тому перед покупкою зверніть увагу на термін придатності на упаковці, а також, в якості запобіжного заходу, огляньте поверхню самої помади. Якщо на ній з'явилися маленькі крапельки води, значить, складники помади вже почали розкладатися. Це вже не свіжий товар.

Як відомо, хімічні добавки і продукти синтезу нафти несприятливо впливають на здоров'я. До них належать, наприклад, парафін і мінеральні масла.Звичайно, від разового застосування помади з цими інгредієнтами нічого не трапиться для захисту губ вони цілком ефективні. Однак фахівці рекомендують користуватися гігієнічною помадою в середньому 2–3 рази на день, а при такій інтенсивності нанесення хімічні інгредієнти накопичуватимуться в організмі.

Теги: черкаси, черкаська область, догляд, губи, зима, обвітрювання, шкіра


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS