ПОЛІТИКА


Новина із категорії: RSS, Політика

Роздрукувати        Друкована версія

Томіленко очолить НСЖУ

Дата: 31-03-2014, 12:11.

Томіленко очолить НСЖУ На час, поки голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Олег Наливайко керуватиме Державним комітетом з телебачення та радіомовлення, обов'язки керівника організації виконуватиме перший секретар Спілки Сергій Томіленко (на фото). Таке рішення ухвалив Секретаріат НСЖУ на засіданні 27 березня.

Про це повідомила «Телекритика».

В ході обговорення порушувалося питання можливості виконання Олегом Наливайком обов'язків голови Національної спілки журналістів України на громадських засадах (зокрема, таку пропозицію висловили Луганська, Львівська, Дніпропетровська, Тернопільська та інші обласні організації). Однак ця норма не передбачена Статутом НСЖУ.
Водночас, відповідно до Кодексу законів про працю за обраним на з'їзді Спілки у квітні 2012 року Олегом Наливайком зберігається можливість повернення на посаду голови НСЖУ (згідно законодавства у разі переходу працівника на виборну посаду в державних органах після закінчення їх повноважень за виборною посадою їм надається попередня робота).

Відповідно до пункту 27 Статуту Національної спілки журналістів України у разі відсутності голови його обов'язки виконує перший секретар Спілки. Тож, до закінчення повноважень Олега Наливайка на посаді голови Держкомтелерадіо чи до проведення чергового або позачергового з'їзду НСЖУ обов'язки голови виконуватиме Сергій Томіленко.

Правлінню НСЖУ запропоновано повернутися до питання про голову Спілки на своєму засіданні у грудні.

Сергій Томіленко виконує обов'язки першого секретаря НСЖУ з 2012 року. Працював головним редактором Черкаської обласної газети «Нова Доба» (1998-2011 рр.), є засновником інформаційного агентства «Прочерк».

Нагадаємо, 17 березня Верховна Рада призначила головою Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олега Наливайка, який раніше очолював Національну спілку журналістів України.

Теги: черкаси, черкаська область, Сергій Томіленко, голова НСЖУ, Національна спілка журналістів України, Олег Наливайко


Черкаси наживо

Трійко здорових малюків нещодавно народила черкащанка в обласному перинатальному центрі. Двоє хлопчиків та дівчинка-крихітка зявилися на світ
Антоніо Коррейя закінчив роботу над першим стінописом у Черкасах. За тиждень на тлі школи №15 португалець намалював ластівок, які обминають стовпи.
< >
Без планів на літо ...
Юлія Вовкодав, RSS
Все минеться ...
Анна Крутіхіна, RSS
Прощай ...
Лев Хмельковський, RSS
Люди, як кораблі ...
Ірина Семенова, RSS