ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Стеблеві ремонтують місцеву амбулаторію

Дата: 29-12-2017, 10:00.

У Стеблеві ремонтують місцеву амбулаторію Цьогоріч у Стеблеві розпочали капітальний ремонт місцевої амбулаторії. Наразі вже замінили дах, вікна, оновили фундамент та вимощення. Планується також ремонт і всередині будівлі, повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

– У нашій амбулаторії два приміщення: одне побудовано у 1900-х роках, друге у 80-х. Приміщення у занедбаному стані, тому ми прийняли рішення зробити капітальний ремонт. У цьому році ми подали цей проект до Державного фонду регіонального розвитку і він був оцінений приблизно у мільйон гривень, – розповідає голова Стеблівської об’єднаної територіальної громади Олексій Данільченко. – Наш один проект утеплення, заміни даху та вікон, оновлення фундаменту й вимощення коштує 1 мільйон 300 тисяч гривень. З них державних коштів – 1 мільйон гривень, 300 тисяч гривень – кошти громади. Аби зробити якісний ремонт потрібно мати два з половиною місяці часу, але будівельники розпочали роботи набагато раніше – за місяць. Сподіваюся, що до Нового року ми завершимо зовнішні роботи. Всередині ще повний «розвал».

Також у 2017 році було запрошено молодого спеціаліста з Рівненської області – Світлану Охрімову, яка надалі працюватиме місцевим сімейним лікарем. Олексій Данільченко відзначив, що нині в пріоритеті саме молоді кадри, адже вони більш енергійні.

– Я вчилася на бюджеті. За направленням потрапила до Корсунської районної лікарні сімейним лікарем, хоча вчилася на педіатра. Приїхала разом з чоловіком, він тут працює електриком, – говорить Світлана Сергіївна. – Спочатку я засмутилася. Але зараз вже звикла, мені тут подобається. До мене навіть вже приходять пацієнти.

Для Світлани Охрімової коштом громади придбали будинок у Стеблеві. На сьогодні там ремонтують ванну кімнату, раніше були замінені вікна на суму 50 тисяч гривень.

Теги: черкаси, черкаська область, Стеблів, Стеблівська ОТГ, амбулаторія, Олексій Данільченко, Світлана Охрімова


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS