СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Городищині розпочали навчати трактористів

Дата: 2-01-2018, 15:20.

На Городищині розпочали навчати трактористів На ринку праці Городищенського району професія «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1»» є актуальною, особливо коли розпочинається сезон в сільському господарстві. Серед безробітних, які перебувають на обліку виявилося 10 бажаючих навчатись саме за цією професією. Тому в Городищенському центрі зайнятості було прийнято рішення про організацію професійного навчання за професією «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії А1». Про це "Нова Доба" дізналася на сайті "Городище.info".

Навчання проводиться виключно під замовлення роботодавців. Формування груп навчання – це процес, до якого залучені майже всі працівники центру зайнятості: проводились презентації професій, презентації курсів навчання з залученням майстрів виробничого навчання, претенденти пройшли профвідбір.

Протягом четвертого кварталу 2017 року була сформована група слухачів на базі Державного професійно-технічного навчального закладу Черкаського навчального центру Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Перше заняття пройшло в приміщенні центру зайнятості 18 грудня 2017 року, де фахівець з питань зайнятості Білуха Г.І. представила слухачам завідуючого Городищенським навчальним пунктом, майстра виробничого навчання Скрипку О.П.

Теги: черкаси, черкаська область, трактористи, освіта, навчання, Городищина, роботодавці, центр зайнятості


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS