ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкаські моржі відкрили свій 19-ий сезон

Дата: 3-01-2018, 20:12.

Черкаські моржі відкрили свій 19-ий сезон Зранку 1 січня поряд із спортивним комплексом «Спортлайф» було людно і галасно. Посеред компанії оголених людей, вдягнутих у пляшкові жилети, — справжні Дід Мороз із Снігуркою. Це черкаські моржі із Черкаського Клубу Довгожителів зібралися масовим запливом відсвяткувати перший день Нового року та відкрити вже 19-тий сезон.

Дружнє занурення у двоградусну з позначкою плюс дніпровську пучину відбулося весело, з жартівливими говірками та піснями. Щоправда, дехто із затятих моржів волів би пірнути в крижану ополонку. Однак для цього, вочевидь, доведеться чекати Водохреща.

Черкаські моржі відкрили свій 19-ий сезон
До речі, нині щоранку на пляжі біля клубного «офісу» — невеличкого приміщення для переодягання, почергово займаються плаванням більше ніж 300 городян, що таким чином рятують себе від хвороб та старості. Більше десятка років оздоровлюється разом із однодумцями єдиний в Україні незрячий морж Дмитро Авдеєв. Його вітали із подвійним святом — новим роком та днем народження, адже Дмитро мав щастя народитись саме 1 січня. Друзі занурили не лише у приязну для нього холодну воду, але й в атмосферу теплих побажань. Головним меседжем було побажання здоров’я усім.

Теги: черкаси, черкаська область, моржі, клуб довгожителів, загартовування, сезон, Новий рік


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS