СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У грудні на Черкащині затримали 24 ялинкові браконьєри

Дата: 4-01-2018, 17:15.

У грудні на Черкащині затримали 24 ялинкові браконьєри Протягом грудня на Черкащині проходила операція «Новорічна ялинка» згідно розпорядження Черкаської ОДА №771 від 28 листопада 2017 року, з метою запобігання проявам браконьєрства та незаконних рубок. Про це "Нова Доба" дізналася від прес-служби Управління лісового та мисливського господарства у Черкаській області.

У кожному лісгоспі посилено охороняли спеціальні ялинкові плантації та хвойні молоді насадження – працівники державної лісової охорони цілодобово чатували на нелегальних заготівельників ялинок. Традиційно лісівники співпрацювали з працівниками Нацполіції, Держекоінспекції, громадськістю – спільно проведено 211 рейдів.

Охорону лісових масивів, чергування на автошляхах здійснювали 83 бригади з працівників лісового господарства. Цьогоріч для боротьби з незаконними рубками ялинок використовували сучасні технічні засоби, такі як квадрокоптери, тепловізори, фотопастки.

Загалом в ході перевірок та рейдів в межах області лісівниками складено 24 протоколи на нелегальних заготівельників ялинок (незаконно зрубано 29 новорічних ялинок). Сума накладених штрафів та збитків складає 13620 грн. Усі кошти сплачено порушниками добровільно.

Теги: черкаси, черкаська область,


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS