СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Новини » Сільське господарство

Роздрукувати        Друкована версія

Погода у святкові вихідні

Дата: 6-01-2018, 11:59.

Погода у святкові вихідні Сьогодні та завтра на Черкащину чекає чергова порція атлантичного тепла. Середній температурний фон очікується на рівні 3-6; тепла, у суботу без істотних опадів, у неділю невеликий дощ, місцями в нічні години тумани. При цьому вночі температура може знижуватися до 0-2 морозу, тому окремі ділянки доріг будуть слизькими. Денна температура 4-6 тепла, повідомляють у Черкаському обласному гідрометцентрі.

8-9 січня – невелике похолодання ( до 4-6 морозу вночі та 0+2 вдень), прогляне сонце, суттєвих опадів не передбачається.

До відома: за кліматичними даними середньодобова температура повітря 6 січня становить 4,0° морозу, на цю дату найвища температура 8,2° тепла відмічалася у 1975 р., найнижча 23,8° морозу – у 2009 р.

Теги: черкаси, черкаська область, погода, погода на Черкащині, температура, тепло


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS