ЗДОРОВ'Я


Новина із категорії: Здоров'я, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині молодій лікарці виділили квартиру

Дата: 6-01-2018, 13:40.

На Черкащині молодій лікарці виділили квартиру Молодій лікарці Центру первинної медико-санітарної допомоги Уманського району Марині Опаленко презентували квартиру. Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Відремонтували квартиру за кошти районного бюджету, витративши 145 тисяч гривень.

Марина Опаленко займає посаду заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства комунального закладу «Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Уманської районної ради. Вона працює в галузі охорони здоров’я району з 2011 року. В центрі ПМСД – з січня 2014 року на посаді лікаря-педіатра. З 1 червня 2016 року була переведена на посаду заступника головного лікаря з охорони дитинства та материнства, яку обіймає і зараз.

За словами очільника району Євгенія Данченка, забезпечення житлом лікарів дасть можливість залучити молодих спеціалістів до роботи в районі, що в подальшому дозволить покращити якість медичної допомоги населенню.

Теги: черкаси, черкаська область, квартира, житло, лікарка


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS