СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У грудні на земельних торгах продали 33 ділянки

Дата: 6-01-2018, 15:18.

У грудні на земельних торгах продали 33 ділянки У грудні Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області організовувало й провело 7 земельних торгів із продажу прав оренди землі. За їхніми результатами передано в користування 33 земельні ділянки загальною площею 385,54 га, що розташовані в Смілянському (12 ділянок), Кам’янському (5), Лисянському (4), Жашківському (5), Катеринопільському (2), Монастирищенському (2), Звенигородському (2) і Черкаському (1) районах.

Стартова ціна продажу прав оренди разом становила 439,3 тис. грн, або 8 % від нормативної грошової оцінки (НГО) земель. У ході проведення торгів орендна плата зросла до 1 млн 12,3 тис. грн, що становить у середньому 18,4 % від НГО, або ж 2 600 грн/га. Ці кошти щорічно надходитимуть до бюджетів місцевих рад, в адмінмежах яких розташовані ці ділянки, зазначають у повідомили у ГУ Держгеокадастру області.


Теги: черкаси, черкаська область, земля, земельна ділянка, торги


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS