СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Черкащани нарощують комунальні борги

Дата: 6-01-2018, 18:30.

Черкащани нарощують комунальні борги У січні–листопаді 2017 р. населенням Черкаської області сплачено за спожиті житлово-комунальні послуги 1631,6 млн грн, або 83,4 % нарахованих за даний період сум. Натомість у січні–листопаді 2016 р. населенням було сплачено 1443,2 млн грн, або 116,9 % нарахованих за даний період сум, інформують у Головному управлінні статистики в Черкаській області.

Заборгованість населення області на кінець листопада 2017 р. за централізоване опалення та гаряче водопостачання становила 166,6 млн грн, за послуги газопостачання – 65,4 млн грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 43,6 млн грн, за вивезення побутових відходів – 7,5 млн грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 4,8 млн грн.

Сума боргу за електроенергію на кінець листопада становила 51,6 млн грн.


Теги: черкаси, черкаська область, борг, комунальні платежі, рахунки


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o