ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

На понад 160 млн грн в регіоні реалізовано одягу протягом 2017 року

Дата: 8-01-2018, 15:34.

На понад 160 млн грн в регіоні реалізовано одягу протягом 2017 року У січні–вересні 2017 року в Черкаській області роздрібну торгівлю одягом здійснювали 32 підприємства–юридичні особи. Через роздрібну торгову мережу підприємств за 9 місяців 2017 р. реалізовано одягу на 160,2 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року відбулось збільшення їх продажу в порівнянних цінах на 20,1 %.
Одяг займав незначну частку в обсязі продажу непродовольчих товарів у торговій мережі. На його долю припадало 3,1 % (проти 2,6 % у січні–вересні 2016 р.). «Нова Доба» про це дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

Попит населення області на цей вид товару, в основному, задовольнявся за рахунок імпортного виробника. Частка реалізації одягу виробництва України у роздрібній торговій мережі у січні–вересні 2017 р. становила лише 8,2 %, що майже на рівні минулого року.
Левову долю в структурі загального продажу одягу по області займали одяг та білизна з тканин – 67,5 %, трикотаж верхній та білизняний – 23,4 %, вироби панчішно–шкарпеткові – 8,4 %, головні убори (крім хутрових і трикотажних) – 0,6 % і одяг зі шкіри, хутра та інші вироби з них – менше 0,1 %.

За звітний період продаж одягу на одну особу населення у торговій мережі становив 130 грн, (проти 109 грн за 9 місяців минулого року).


Теги: черкаси, черкаська область, реалізація, одяг, роздрібна торгівля, статистика, продаж


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS