СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО


Новина із категорії: Сільське господарство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У заказнику на Черкащині виявили браконьєрські сітки

Дата: 9-01-2018, 15:21.

У заказнику на Черкащині виявили браконьєрські сітки Днями спеціалісти Державної екологічної інспекції у Черкаській області та працівники Національної поліції виявили дві сітки та рибу виду товстолобик в кількості 27 штук на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Липівський». Про це «Нова Доба» дізналася від Держекоінспекції у Черкаській області.

Обрахований розмір збитків, завданих державі, становить 12,177 тисяч гривень. Осіб, що скоїли правопорушення, на місці виявити не вдалось.

Оскільки Держекоінспекція у Черкаській області не наділена повноваженнями з проведення оперативно-розшукових дій, матеріали передані до Золотоніського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області з метою виявлення та встановлення осіб, які здійснювали вилов риби.

Браконьєрський «улов» здано на рибоприймальний пункт.

Теги: черкаси, черкаська область, Липівський заказник, браконьєри, риба, рибалка


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o