ПОЛІТИКА


Новина із категорії: Політика, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

В Умані з офіційним візитом побувала консульський аташе

Дата: 9-01-2018, 15:40.

В Умані з офіційним візитом побувала консульський аташе 4 січня в конференц-залі НДП «Софіївка» відбулася традиційна різдвяна зустріч з представником консульського відділу Посольства Республіки Польща в Україні – консульським аташе Ігою Кац, яка прибула до міста з офіційним візитом. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Уманської міської ради.

Начальник відділу туризму Уманської міської ради Анна Ковальова подякувала Ізі Кац за допомогу консульства та вручила подарунки від імені міського голови Олександра Цебрія. Слова вдячності за плідну співпрацю висловила і голова товариства дружби із зарубіжними країнами Галина Кучер. Пані Іга в свою чергу привітала усіх присутніх з Різдвом та подякувала за гостинність.

По завершенню зустрічі присутні переглянули різдвяний концерт польською мовою, підготовлений товариством поляків м. Умані «Огніско», який очолює Чеслава Малишевська.

Теги: черкаси, черкаська область, аташе, Польща, міжнародна співпраця, Умань, свято


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS