ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Діти-сироти із Чорнобаївщини отримуватимуть стипендію від районного бюджету

Дата: 9-01-2018, 19:01.

Діти-сироти із Чорнобаївщини отримуватимуть стипендію від районного бюджету У 2018 році діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування із Чорнобаївського району, які вступлять до вищих чи професійно-технічних навчальних закладів, коледжів або ж ліцеїв, отримуватимуть стипендію із районного бюджету. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту Чорнобаївської РДА.

Це передбачено змінами до рішення «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2014-2020 роки», внесеними за поданням Чорнобаївської РДА на сесії районної ради.
– Дія рішення поширюватиметься на учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації денної форми навчання із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей та влаштовані у сімейні форми виховання на території району. Стипендія становитиме 1000 гривень і її виплачуватимуть щомісячно протягом усього періоду навчання. Хто навчатиметься три роки, виплачуватимуть три роки. Хто п’ять, тому п’ять, – роз’яснює начальник служби у справах дітей Чорнобаївської райдержадміністрації Юрій Волох.

Нині в районі проживає 76 таких дітей. Серед них двоє цього року закінчують одинадцятий клас, ще близько 10 дітей – дев’ятий.
– Тож якщо вони вступлять на навчання, уже з вересня зможуть отримувати допомогу із районного бюджету додатково до коштів, якими їх забезпечуватиме держава, – зазначає Юрій Михайлович.

Теги: черкаси, черкаська область, сироти, студенти, стипендія, бюджет


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS