КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Податкова міліція попередила потрапляння фальсифікату на святкові столи черкащан

Дата: 9-01-2018, 18:31.

Податкова міліція попередила потрапляння фальсифікату на святкові столи черкащан У рамках проведення операції «Акциз-2018» співробітники податкової міліції головного управління ДФС у Черкаській області на території торговельно-закупівельної бази Черкас встановили факт зберігання та транспортування фальсифікованих алкогольних напоїв мешканцем Черкаського району. «Нова Доба» про це дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

У результаті огляду транспортного засобу, що використовувався у незаконній діяльності, проведеного з дозволу водія, в кузові автомобіля виявлено та вилучено пластикові пляшки об’ємом 5 літрів кожна в кількості 122 шт., повністю заповнені безбарвною рідиною невідомого походження з характерним запахом спирту. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить понад 260 тисяч гривень.
Проводяться подальші перевірочні заходи для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Теги: черкаси, черкаська область, податкова міліція, ГУ ДФС, «Акциз-2018», фальсифікат


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS