КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Кримінал, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

Жителька Уманщини до смерті забила чоловіка палицею

Дата: 9-01-2018, 21:25.

Жителька Уманщини до смерті забила чоловіка палицею Група прокурорів Уманської місцевої прокуратури здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вбивства 66-річного жителя Уманського району за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство). Про це «Нова Доба» дізналася від Уманської місцевої прокуратури.

Встановлено, що 28 грудня 2017 року в одному із сіл Уманського району, 64-річна жінка в ході конфлікту зі своїм 66-річним чоловіком зачинилась від нього в будинку. Той намагався потрапити до будинку через вікно, вибивши вікно дерев’яною палицею, однак жінка відібрала цю палицю і почала бити його по різних частинах тіла, в тому числі й по голові. Не зупинилася навіть тоді, коли чоловік упав на землю. Від травм потерпілий помер на місці.

29 грудня 2017 року жінці повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 115 Кримінального кодексу України. Тривають необхідні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення усіх фактичних обставин справи.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні взято на контроль керівництвом Уманської місцевої прокуратури.

Теги: черкаси, черкаська область, Уманщина, вбивство, сімейне насилля, сімейна сварка


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS