СУСПІЛЬСТВО


Новина із категорії: Суспільство, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Шполі запрацював новий ЦНАП

Дата: 9-01-2018, 23:06.

У Шполі запрацював новий ЦНАП Зручно, швидко, комфортно, а головне – за місцем проживання. У Шполянській міській раді об’єднаної територіальної громади з 1 січня відкрили свій Центр надання адміністративних послуг. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Шполянської міської ради.

Тепер тут можна зареєструвати місце проживання, зареєструвати речові права на нерухоме майно чи договір на оренду земельної ділянки. Загалом 64 адмінпослуги.

ЦНАП розташований на першому поверсі будівлі Шполянської міської ради по вулиці Лозуватська, 59. Для обслуговування є зручні і теплі кабінети. Роботу нового офісу забезпечуватимуть 4 адміністратори відділу «Центр надання адміністративних послуг» Шполянської міської ради, які мають спеціальний службовий одяг.

Офіс працюватиме за принципом п’яти робочих днів на тиждень з 8:00 до 17:15 години, з них один раз до 20:00 години.

Теги: черкаси, черкаська область, ЦНАП, Шпола, адміністративні послуги


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS