КУЛЬТУРА. ОСВІТА


Новина із категорії: Новини » Культура. Освіта

Роздрукувати        Друкована версія

У Тимченках пройшли вечорниці

Дата: 10-01-2018, 12:06.

У Тимченках пройшли вечорниці З нагоди Новорічно-різдвяних свят рада ветеранів села Тимченки Чорнобаївського району спільно з радою Тимченківського будинку культури провела вечір-зустріч з представниками ветеранської організації Вереміївки, яких запросили на українські вечорниці.

У Тимченках пройшли вечорниці


Як розповідає про подію організатор дійства, голова ветеранської організації с. Тимченки Марія Шара, гостей радо зустрічала господиня вечорниць Ніна Ражепа у святково прибраній світлиці Тимченківського будинку культури, прикрашеній українськими рушниками, святковим столом з традиційними українськими стравами. Першими на вечорниці завітали хлопці – Лаврін і Карпо, роль яких чудово зіграли Сергій Денисенко та Едуард Недашковський. Згодом до господи завітали дівчата – жіночий ветеранський ансамбль Тимченок у складі Світлани Бондар, Тетяни Бондар, Надії Дібрівної, Світлани Колісник, Любові Кудлай, Галини Політової, Ольги Цокало, у виконанні яких прозвучали українські народні пісні.

У Тимченках пройшли вечорниці


Колись на вечорницях і шили, і пряли, і пір’я дерли, і сватались. А було й таке, що й сварились, так як баба Палажка і баба Параска – Наталія Недашковська і Надія Соса, які вразили присутніх своєю акторською майстерністю.

У Тимченках пройшли вечорниці


Приємною несподіванкою для гостей свята був приїзд земляків із села Вереміївка Чорнобаївського району – жіночого фольклорного ансамблю «Червона калина» у складі Ганни Федоренко, Валентини Бойко, Олександри Євтушенко, Надії Підлісної, Катерини Савченко, Ольги Куроп’ятник, Катерини Стадник на чолі з головою ради ветеранів села Любов Стадник та керівником ансамблю Наталією Канівець, які порадували присутніх чудовим виконанням українських пісень.

У Тимченках пройшли вечорниці


Упродовж свята лунали пісні у виконанні дуетів Тетяни Бондар і Миколи Шарого, Валентини Бойко і Ганни Федоренко, Любов Стадник і Надії Підлісної, Тетяни Бондар і Надії Підлісної.

У Тимченках пройшли вечорниці


Так як вечорниці відбувались на Ганни, то ведуча Світлана Дібрівна привітала присутніх на святі Галин і в дарунок для них прозвучала пісня у виконанні Олександра Ражепи «Галина». Після спільного виконання пісні «А мій милий вареників хоче» гостей пригощали варениками з капустою, картоплею, сиром, гречаниками. Із цікавістю присутні переглянули відеоматеріал про українські звичаї і традиції, який підготувала сільський бібліотекар Тетяна Дзюба.
Весь вечір українські пісні перепліталися з веселими жартами, різноманітними конкурсами, запальними танцями.

Інна Чмихало

Теги: черкаси, черкаська область, Тимченки, Чорнобаївщина, вечорниці, Новорічні і Різдвяні свята


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS