ЗАПИТУЙТЕ У ЕКСПЕРТАНовина із категорії: RSS, Запитуйте у експерта

Роздрукувати        Друкована версія

В яких випадках Центр зайнятості може допомагати підприємцю в сплаті ЄСВ за найманого працівника?

Дата: 10-01-2018, 14:23.

В яких випадках Центр зайнятості може допомагати підприємцю в сплаті ЄСВ за найманого працівника? Відповідь надала заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марину Вікторівна Сорокіна

Реєстрація підприємця як роботодавця в службі зайнятості не передбачена чинним законодавством. Умови та розмір заробітної плати Ви визначаєте самостійно. Компенсація витрат ЄСВ передбачена умовами ст.ст. 26 та 27 ЗУ «Про зайнятість населення» в разі працевлаштування на нове робоче місце громадян, зазначених у частині першій статті 14 цього Закону – квотної категорії, та яким надано статус безробітного, за направленням ЦЗ строком не менше ніж на два роки щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.

Компенсація виплачується протягом одного року з дня працевлаштування особи за рахунок коштів, передбачених у бюджеті Фонду.
У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація з ініціативи роботодавця до закінчення дворічного строку з дня працевлаштування сума наданих коштів повертається в повному обсязі до бюджету Фонду.

У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація за угодою сторін на його робоче місце за направленням ЦЗ, у межах дворічного строку працевлаштовується інший безробітний.

Суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних строком не менше ніж на два роки за направленням ЦЗ на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, щомісяця компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений.

Компенсація виплачується за рахунок коштів, передбачених на такі цілі у бюджеті Фонду протягом одного року з дня працевлаштування безробітного у порядку та за переліком пріоритетних видів економічної діяльності, визначених КМУ.

Теги: черкаси, черкаська область, підприємець, найманий працівник, ЄСВ, сплата податків


Черкаси наживо

День пухнастих та вусатих. 17 лютого частина Європи відзначаэ День котів. Журналісти познайомили глядачів із колоритними черкаськими чотирилапими.
Після танення снігу деякі черкаські вулиці перетворюються на ставки. На незаасфальтованих ділянках утворюються глибокі ями. Така ситуація виникла й
Поет із Ковалівки ...
Володимир Даник, RSS
Про свято Стрітення ...
Сергій Мошенський, RSS
Пісні чужої війни ...
Владислав Бедринець, RSS
Про кохання від мами ...
Юлія Фомічова, RSS
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o