ЕКОНОМІКА


Новина із категорії: Економіка, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

За рік на Черкащині прийняли в експлуатацію більше тисячі об’єктів будівництва

Дата: 10-01-2018, 13:21.

За рік на Черкащині прийняли в експлуатацію більше тисячі об’єктів будівництва Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області протягом 2017 року прийняло в експлуатацію 1012 об’єктів будівництва. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби ДАБІ України.

Серед них – 487 об’єктів, що зводились на підставі будівельного паспорта, 507 з незначним (СС1) та 18 із середнім класом наслідків (СС2).
Зокрема, в грудні видано сертифікати про завершення робіт з реконструкції соціальних об’єктів регіону, а саме – Центру культури та дозвілля на вул. Соборна, 124 в м. Монастирище та центральної котельні на вул. Комарова, 5 у смт Драбів.

Загалом за останній рік Управлінням ДАБІ на Черкащині зареєстровано 2724 дозвільних документи у сфері будівництва. У тому числі, 1689 про початок виконання підготовчих та будівельних робіт, 994 декларації про готовність об’єкта до експлуатації. А також видано 23 дозволи на виконання будівельних робіт та 18 сертифікатів, що засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

Теги: черкаси, черкаська область, об’єкт будівництва, будівництво, котельня, Монастирище, Драбів


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS