СПОРТ


Новина із категорії: Спорт, RSS

Роздрукувати        Друкована версія

У Чорнобаї відбулися змагання за Кубок пам’яті С. Д. Пхіденка

Дата: 10-01-2018, 13:42.

У Чорнобаї відбулися змагання за Кубок пам’яті С. Д. Пхіденка У Чорнобаї в районному спортивному комплексі пройшов турнір із футзалу «Кубок пам’яті С. Д. Пхіденка» серед дітей 2005−2007 р. Традиційно турнір розпочався урочистою церемонією відкриття, на якій до учасників та гостей з вітальним словом звернулися перший заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик, селищний голова Алла Мірошниченко, син та онучка Семена Дмитровича Пхіденка – Олександр і Марина. Вони подякували учасникам змагання за вшанування пам’яті С. Д. Пхіденка та побажали юним футболістам вдалої гри.

У Чорнобаї відбулися змагання за Кубок пам’яті С. Д. Пхіденка


За перемогу в турнірі та перехідний кубок змагались 4 міні-футбольні команди вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл: із Золотоноші, Богодухівки та дві − із Чорнобаю.

У Чорнобаї відбулися змагання за Кубок пам’яті С. Д. Пхіденка


У результаті запеклих поєдинків перемогу виборола команда Золотоноші (тренер Валерій Бас). ІІ місце − у Богодухівки (тренер Віталій Згура). Бронза дісталася команді ДЮСШ «Чорнобай-1» (тренери Сергій Бурба, Микола Лахтіонов).
Кращими гравцями турніру визнано Богдана Салогуба (Золотоноша), Владислава Квітку (Богодухівка), Олександра Журбу, Мирослава Яременка (Чорнобай). Команда-переможець нагороджена перехідним кубком і дипломом, призери − дипломами відповідних ступенів.

Інна Чмихало

Теги: черкаси, черкаська область, Чорнобай, змагання, спорт, турнір, футзал


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS