КРИМІНАЛ


Новина із категорії: Новини » Кримінал

Роздрукувати        Друкована версія

На Черкащині зникла жінка-таксист

Дата: 10-01-2018, 15:01.

На Черкащині зникла жінка-таксист До правоохоронців Черкаського відділу поліції звернулась черкащанка із заявою про зникнення своєї матері – таксиста одного із перевізників у місті Черкаси. Дочка розповіла, що мама 7 січня 2018 року виїхала на автомобілі «Mercedes Vito» білого кольору та 08.01.2018 року у звичний період часу на зв'язок не виходить. Про це «Нова Доба» дізналася від ГУ НП у Черкаській області.

Терміново на території обслуговування Черкаської області було введено в дію оперативний план «Перехват» для перевірки всіх автомобілів марки «Mercedes Vito» білого кольору. Працівники поліції відшукали автомобіль, але жінки там не виявилось. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Правоохоронці провели огляд місця події та зібрали всі необхідні речові докази. На даний час працівники поліції проводять всі необхідні слідчі дії по розшуку зниклої жінки.

Поліція звертається до всіх громадян, які бачили жінку на її автомобілі марки «Mercedes Vito», білого кольору в нічний час, в період з 7 січня по 8 січня 2018 року або маєте певну інформацію про перебування зниклої жінки, просимо звертатись на лінію «102» або за телефоном 067-462-95-05.

Теги: черкаси, черкаська область, зникла людина, таксі, автомобіль, зникла безвісти, Сміла


Черкаси наживо

У Черкаській області зареєстровано 11 випадків захворювання на кір. У місті Черкаси жодного випадку поки не зафіксовано.
На виставці будуть представлені екземпляри весільного вбрання середини та кінця двадцятого століття. Ініціаторами виступили черкащанки Наталія та
Загадую віддавати добро ...
Юлія Фомічова, RSS
Настав Новий рік... ...
Анна Григорович, RSS
Блог – як явище… ...
Володимир Даник, RSS
Про Марину Сосюру ...
Лев Хмельковський, RSS
Михайло Сирота розповідав ...
Лев Хмельковський, RSS